KONTAKT

hron@luciehron.cz

Bc.A.Lucie Hron
Bc.A.Lucie Hron
Kdo vás bude trénovat

19 let zkušeností v Muay thai, zakladatelka tréninku "Boj jako Workout". Držitelka trenérské licence III. třídy Muay thai, držitel akreditace funkčního trenéra a zdravotní zaměření ve sportu. Zkušenosti z Jiu-jitsu, kickbox, Judo, sebeobrana (AT) a systema (UK, CZ). V budoucnu by chtěla absolvovat kurz Freda Mastra (F). Učí své klientky metody a techniky, které má mimo jiné ověřené při obraně v praxi.

Mgr. Tomáš Hron
Mgr. Tomáš Hron
Kdo trénuje mě

Profi thajboxer a několikanásobný mistr světa v Muay Thai / K1. Obhájil titul v r. 2018. Zápasí od r. 2001 (start 1998), 109 zápasů, jen 17 ztrát. Jediný Čech, který 2 x zápasil na Glory. Tomáš je držitelem trenérské licence I.třídy a absolvent FSpS Masarykovy univerzity. Získal také cenu děkana. Trénuje v Holandsku v gymu Colosseum Utrecht, dříve Vos Gym Amsterodam. (http://www.tomashron.cz/)

David Sýkora
David Sýkora
Kdo trénuje mě

Absolvent výcviku Specnaz, lektor Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně a zakladatel a trenér Systemy v ČR. Žák Sergeje Borščeva, (specialista tréninku vojenských týmů, boje proti zbraním, expert taktiky a psychologie v extrémních situací. Bývalý trenér elitní jednotky Vympel a speciální finanční a protidrogové policie).

Ing. Veronika Loučková
Ing. Veronika Loučková
Kdo mě inspiruje ve stravě

Výborný zdroj inspirace pro váš jídelníček. Chcete-li, aby se trénink podepsal ještě víc i na křivkách vaší postavy, bez alespoň částečné stravovací disciplíny to nepůjde. Verča vymýšlí vlastní recepty, ale hlavně upravuje jídla, která znáte a máte rádi tak, aby byla zdravá. Pro mě zásadní věc, jelikož nejím, co mi nechutná. Je aktivním fitness sportovcem, bývalým závodníkem, certifikovaným znalcem, ale hlavně ochotným konzultantem, který vychází z praxe. instagram.com/happyhealthyme.cz/

KDE JE TRÉNINK

HRON GYM

Cacovická 16/12

Brno 14, 614 00

Česká republika

BOJ JAKO WORKOUT

Nebudu-li na příjmu, prosím nechte mi vzkaz formou sms nebo mě kontaktujte prostřednictvím emailu či webového formuláře.

Pokud máte zkušenost nebo svými znalostmi chcete přispět, napište mi.

ONLINE DOTAZY

Máte dotaz nebo si chcete objednat službu? Nechte mi vzkaz, ozvu se : )

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů